
Ističe za
--:--:--
Kratki opis
AENO ”Electric Grill EG5: 2000W, 2 heating modes – Lower Grill, Both Grills, 6 preset programs, Defrost, Max opening angle -180°, Temperature regulation, Timer, Removable double-sided plates, Plate size 320*220mm”
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Petak, 1. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
315,00 KM16990KM
−46%Ušteda 145 KM
Najniža cijena u 30 dana · 285,00 KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Petak, 1. Maj 2026.
Kratki opis
AENO ”Electric Grill EG5: 2000W, 2 heating modes – Lower Grill, Both Grills, 6 preset programs, Defrost, Max opening angle -180°, Temperature regulation, Timer, Removable double-sided plates, Plate size 320*220mm”
Opis proizvoda



























Specifikacije
| Maksimalna Izlazna Snaga | 2000 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 355 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela (m) | 1 m |
| Nazivna Težina | 5.08 kg |
| Širina (mm) | 338 mm |
| Visina (mm) | 165 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 40 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 0 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ROHS, LFGB |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485012168 |
| Komercijalni Naziv | Electric Grill EG5 |
| Marketinški Naziv Modela | EG5 |
| Tip Kontrole | Touch Control |
| Tip Kuhinjskog Uređaja | Electric Grill |
| Šifra proizvoda | AEG0005 |



























Maksimalna Izlazna Snaga
2000 W
Ulazna Frekvencija
50 Hz
Ulazni Napon
AC 220 240 V
Dubina (mm)
355 mm
Dužina Kabela (m)
1 m
Nazivna Težina
5.08 kg
Širina (mm)
338 mm
Visina (mm)
165 mm
Materijal Kućišta
- Plastic
- Stainless Steel
Spoljašnja Boja
Black
Maks. Radna Temperatura Okoline
40 °C
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)
70 °C
Maksimalna Radna Vlažnost
80 %
Minimalna Radna Temperatura
10 °C
Minimalna Radna Vlažnost
40 %
Minimalna Temperatura Skladištenja
0 °C
Garancija
24 Mjeseci
Certifikati
CE, ROHS, LFGB
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Aeno
EAN Kod
5291485012168
Komercijalni Naziv
Electric Grill EG5
Marketinški Naziv Modela
EG5
Tip Kontrole
Touch Control
Tip Kuhinjskog Uređaja
Electric Grill
Šifra proizvoda
AEG0005
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
16990KM
AENO Electric Grill EG5: 2000W 2 heating modes - Lower Grill Both Grills 6 preset
315,00 KM16990KM−46%↓ Ušteda 145 KM










