Akcija

315,00 KM16990KM−46%↓ Ušteda 145 KM
Dostupno
AENO Electric Grill EG2: 2000W, Temperature regulation, Max opening angle -180°, Plate size 290*234mm
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
AENO Electric Grill EG2: 2000W, Temperature regulation, Max opening angle -180°, Plate size 290*234mm
















| Maksimalna Izlazna Snaga | 2000 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 345 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela (m) | 0.8 m |
| Nazivna Težina | 2.7 kg |
| Širina (mm) | 327 mm |
| Visina (mm) | 115 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 60 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 0 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, LVD, EMC, ERP, ROHS, LFGB |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485011185 |
| Komercijalni Naziv | Electric Grill EG2 |
| Marketinški Naziv Modela | EG2 |
| Tip Kontrole | Mechanical |
| Tip Kuhinjskog Uređaja | Electric Grill |
| Šifra proizvoda | AEG0002 |
















Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










