Akcija

9,50 KM890KM−6%↓ Ušteda 1 KM
Dostupno
ADI0001 Irrigator Nozzles, accessory, 3 types, 22g, 100*60*20mm
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
ADI0001 Irrigator Nozzles, accessory, 3 types, 22g, 100*60*20mm
[“”,”
rn
Included:
rn
rn
rn
rn
“]
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.02 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 600 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485013134 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Nozzles for Dental Irrigator |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | ADIN1 |
| Nadređeni Proizvodi | Suitable for the AENO DI1 dental irrigator |
| Naziv Dodatka Novi | Accessory set for dental irrigators |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.012 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.01 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 3 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 300 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 60 mm |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina Kutije (mm) | 200 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 20 mm |
| Šifra proizvoda | ADIN1 |
[“”,”
rn
Included:
rn
rn
rn
rn
“]
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










