
TP-LINK Range Extender AC750 RE200, Dual Band, Wall Plugged
- Šifra
- RE200
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Range Extender AC750 RE200, Dual Band, Wall Plugged
- Šifra
- RE200
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas
Opis proizvoda
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Mediatek je uređaj koji omogućava proširenje bežičnog signala u vašem domu ili kancelariji. Sa brzinom od 433Mbps na frekvenciji od 5GHz i 300Mbps na nižoj frekvenciji, ovaj range extender pruža stabilnu i brzu internet vezu. Uređaj se jednostavno priključuje u zidnu utičnicu, što ga čini praktičnim za upotrebu. Sa Mediatek tehnologijom, ovaj extender obezbeđuje pouzdanu i snažnu vezu, čak i na većim udaljenostima. Također podržava i dual band funkcionalnost, što znači da može istovremeno koristiti oba frekventna opsega za bolju pokrivenost i manje smetnje. AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Mediatek je idealan za poboljšanje signala u prostorijama sa slabim bežičnim pokrivanjem i omogućava vam da uživate u brzom i stabilnom internetu u svim dijelovima vašeg doma ili kancelarije.
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|
| Antena | Internal |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže | Wireless |
| Broj Ethernet 10/100Base TX Portova | 1 |
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
| Tip Konektora Ethernet 10/100Base TX Porta | RJ 45 |
| Dubina (mm) | 65.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 75.2 mm |
| Visina (mm) | 110 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364071295 |
| Šifra proizvoda | RE200 |
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Mediatek je uređaj koji omogućava proširenje bežičnog signala u vašem domu ili kancelariji. Sa brzinom od 433Mbps na frekvenciji od 5GHz i 300Mbps na nižoj frekvenciji, ovaj range extender pruža stabilnu i brzu internet vezu. Uređaj se jednostavno priključuje u zidnu utičnicu, što ga čini praktičnim za upotrebu. Sa Mediatek tehnologijom, ovaj extender obezbeđuje pouzdanu i snažnu vezu, čak i na većim udaljenostima. Također podržava i dual band funkcionalnost, što znači da može istovremeno koristiti oba frekventna opsega za bolju pokrivenost i manje smetnje. AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Mediatek je idealan za poboljšanje signala u prostorijama sa slabim bežičnim pokrivanjem i omogućava vam da uživate u brzom i stabilnom internetu u svim dijelovima vašeg doma ili kancelarije.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




