
TP-LINK Range Extender AC1750 1750Mbps RE450, Dual Band, Gigabit Port
- Šifra
- RE450
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Range Extender AC1750 1750Mbps RE450, Dual Band, Gigabit Port
- Šifra
- RE450
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100/1000M LAN, Ranger Extender button, Range extender mode,with 3 fixed Antennas
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100/1000M LAN, Ranger Extender button, Range extender mode,with 3 fixed Antennas
Opis proizvoda
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Qualcomm je uređaj koji omogućava proširenje bežičnog signala u vašem domu ili kancelariji. Sa brzinom od 1300Mbps na frekvenciji od 5GHz i 450Mbps na nižoj frekvenciji, ovaj extender pruža snažan i stabilan signal za vaše uređaje. Qualcomm tehnologija osigurava visok kvalitet signala i pouzdanost. Ovaj extender se jednostavno priključuje u zidnu utičnicu, što ga čini praktičnim za upotrebu. Sa svojim dual band funkcijama, možete istovremeno koristiti više uređaja bez gubitka brzine ili stabilnosti signala. Ovaj uređaj je idealan za proširenje signala u većim prostorijama ili kućama sa debljim zidovima. Uz AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Qualcomm, možete uživati u brzom i pouzdanom bežičnom internetu u svim dijelovima vašeg doma ili kancelarije.
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Antena | External |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | Internal |
|---|
| Dubina (mm) | 76.4 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 163 mm |
| Visina (mm) | 66.5 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364092382 |
| Tip Uplink Porta | 1 x 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Šifra proizvoda | RE450 |
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Qualcomm je uređaj koji omogućava proširenje bežičnog signala u vašem domu ili kancelariji. Sa brzinom od 1300Mbps na frekvenciji od 5GHz i 450Mbps na nižoj frekvenciji, ovaj extender pruža snažan i stabilan signal za vaše uređaje. Qualcomm tehnologija osigurava visok kvalitet signala i pouzdanost. Ovaj extender se jednostavno priključuje u zidnu utičnicu, što ga čini praktičnim za upotrebu. Sa svojim dual band funkcijama, možete istovremeno koristiti više uređaja bez gubitka brzine ili stabilnosti signala. Ovaj uređaj je idealan za proširenje signala u većim prostorijama ili kućama sa debljim zidovima. Uz AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender Qualcomm, možete uživati u brzom i pouzdanom bežičnom internetu u svim dijelovima vašeg doma ili kancelarije.
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows 98SE
- Microsoft Windows NT
- Microsoft Windows XP
- Novell Netware
- U
- 10Base T/100Base TX/1000Base T
- Wireless
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










