
TP-LINK Range Extender AC1200 1200Mbps, Dual Band, OneMesh
- Šifra
- RE300
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Range Extender AC1200 1200Mbps, Dual Band, OneMesh
- Šifra
- RE300
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
AC1200 MESH Wi-Fi Range Extender, Wall Plugged, 2 internal antennas, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, Range Extender mode, WPS, Intelligent Signal Light, Access Control, Power Schedule, LED Control, OneMesh, Tether App
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
105,00 KM7250KM
−31%Ušteda 33 KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
AC1200 MESH Wi-Fi Range Extender, Wall Plugged, 2 internal antennas, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, Range Extender mode, WPS, Intelligent Signal Light, Access Control, Power Schedule, LED Control, OneMesh, Tether App
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 7.3 W |
|---|
| Dubina (mm) | 69 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 124 mm |
| Visina (mm) | 52 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364084196 |
| Šifra proizvoda | RE300 |
Zahtijeva Operativni Sistem
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows 98SE
- Microsoft Windows NT
- Microsoft Windows XP
- Novell Netware
- U
Wi Fi Frekvencijski Opseg
2.4 GHz/5 GHz
Potrošnja Snage U Radu
7.3 W
Dubina (mm)
69 mm
Širina (mm)
124 mm
Visina (mm)
52 mm
Spoljašnja Boja
White
Maks. Radna Temperatura Okoline
40 °C
Maksimalna Radna Vlažnost
90 %
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Radna Vlažnost
10 %
Garancija
36 Mjeseci
Certifikati
CE, FCC, RoHS
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Tp Link
EAN Kod
6935364084196
Šifra proizvoda
RE300
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
7250KM
TP-LINK Range Extender AC1200 1200Mbps, Dual Band, OneMesh
105,00 KM7250KM−31%↓ Ušteda 33 KM










