Akcija

110,00 KM10000KM−9%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
7-Port Hub
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
7-Port Hub
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
|---|---|
| Interfejs | USB Type C |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)); 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Dubina (mm) | 40 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Širina (mm) | 127 mm |
| Visina (mm) | 12.2 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra proizvoda | UH7020C |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










