Akcija

110,00 KM10000KM−9%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
5-Port Hub
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
5-Port Hub
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dubina (mm) | 40 mm |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs | USB Type C |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Obezbjeđuje Portove |
|
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










