
Kratki opis
5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, metal case, desktop mount, PoE budget 65W, support 802.1q VLAN, QoS, Port Isolation, Loop Prevention, IGMP, PoE Extend mode, easy management via Web UI and Easy Smart Utility.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 91,00 KM
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, metal case, desktop mount, PoE budget 65W, support 802.1q VLAN, QoS, Port Isolation, Loop Prevention, IGMP, PoE Extend mode, easy management via Web UI and Easy Smart Utility.
Opis proizvoda
5-Portni Gigabit Easy Smart Switch sa 4-Portnim PoE+ metalnim kućištem za montažu na radnu površinu ima PoE budžet od 65W. Ovaj uređaj omogućava jednostavno upravljanje mrežom i pruža visoku brzinu prenosa podataka. Sa četiri PoE+ porta, ovaj switch omogućava napajanje PoE uređaja kao što su IP kamere, bežične pristupne tačke i IP telefone. Metalno kućište pruža izdržljivost i pouzdanost, dok je montaža na radnu površinu jednostavna. Sa Gigabit Ethernet brzinom, ovaj switch omogućava brz i stabilan prenos podataka. Sa PoE budžetom od 65W, ovaj switch može napajati više uređaja istovremeno. Upravljanje mrežom je jednostavno zahvaljujući Easy Smart funkcijama koje omogućavaju jednostavno podešavanje i nadzor mreže. Ovaj switch je idealan za male i srednje poslovne mreže koje zahtijevaju brz i pouzdan prenos podataka.
Specifikacije
| Bafer Memorija | 1.5 MB |
|---|
| LAN | 5 (RJ 45) |
|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 75.16 W |
|---|
| Dubina (mm) | 98 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 99.8 mm |
| Visina (mm) | 25 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra proizvoda | TL-SG105PE |
5-Portni Gigabit Easy Smart Switch sa 4-Portnim PoE+ metalnim kućištem za montažu na radnu površinu ima PoE budžet od 65W. Ovaj uređaj omogućava jednostavno upravljanje mrežom i pruža visoku brzinu prenosa podataka. Sa četiri PoE+ porta, ovaj switch omogućava napajanje PoE uređaja kao što su IP kamere, bežične pristupne tačke i IP telefone. Metalno kućište pruža izdržljivost i pouzdanost, dok je montaža na radnu površinu jednostavna. Sa Gigabit Ethernet brzinom, ovaj switch omogućava brz i stabilan prenos podataka. Sa PoE budžetom od 65W, ovaj switch može napajati više uređaja istovremeno. Upravljanje mrežom je jednostavno zahvaljujući Easy Smart funkcijama koje omogućavaju jednostavno podešavanje i nadzor mreže. Ovaj switch je idealan za male i srednje poslovne mreže koje zahtijevaju brz i pouzdan prenos podataka.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






