Akcija
Preporuka

300Mbps Universal Wireless N Range Extender,Wall Mount, 2.4GHz, 300Mbps, 802.11b/g/n internal antennas Range Extender Button
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
300Mbps Universal Wireless N Range Extender,Wall Mount, 2.4GHz, 300Mbps, 802.11b/g/n internal antennas Range Extender Button
| Arhitektura LAN Mreže |
|
|---|
| Dubina (mm) | 65.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 110 mm |
| Visina (mm) | 75.2 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364091132 |
| Šifra proizvoda | TL-WA850RE |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda










