
1U Rackmount 10Gbps UniFi Multi-Application System with 3.5" HDD Expansion and 8Port Switch
- Šifra
- UDM-PRO-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
1U Rackmount 10Gbps UniFi Multi-Application System with 3.5" HDD Expansion and 8Port Switch
- Šifra
- UDM-PRO-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
- Arm Cortex
Kratki opis
1U Rackmount 10Gbps UniFi Multi-Application System with 3.5” HDD Expansion and 8Port Switch
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
1U Rackmount 10Gbps UniFi Multi-Application System with 3.5” HDD Expansion and 8Port Switch
Opis proizvoda
UBIQUITI Cloud Gateway UDM-PRO-EU; NetworkProtectAccessTalkConnect; 1000+ users; 100+ devices; 3.5 Gbps; (9) 1 GbE RJ45(2) 10G SFP+.
Specifikacije
| CPU | Arm Cortex |
|---|---|
| Bafer Memorija | 4 MB DDR4 SDRAM |
| Flash Memorija | 16 MB |
| Interfejs | Ethernet |
|---|---|
| LAN | 8 (RJ 45) |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 50 W |
|---|
| Napajanje |
|
|---|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 33 W |
| Dubina (mm) | 442.4 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 3.9 kg |
| Širina (mm) | 285.6 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 817882027373 |
| Šifra proizvoda | UDM-PRO-EU |
UBIQUITI Cloud Gateway UDM-PRO-EU; NetworkProtectAccessTalkConnect; 1000+ users; 100+ devices; 3.5 Gbps; (9) 1 GbE RJ45(2) 10G SFP+.
- Internal
- AC 100 240 V, 50/60 Hz
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










