Akcija

XFX AMD RX-7800XT QICK319 CORE 16GB GDDR6 256bit, 2430 MHz / 19.5 Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2.5 slot
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
XFX AMD RX-7800XT QICK319 CORE 16GB GDDR6 256bit, 2430 MHz / 19.5 Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2.5 slot
| Prirodna Rezolucija | 8k |
|---|
| Grafika | Amd Radeon Rx 7000 Series |
|---|---|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 2430 MHz |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj Stream Procesora | 3840 |
| Brzina GPU Jezgre | 1295 MHz |
| Brzina Video Memorije | 19.5 Gbps |
| Kapacitet Video Memorije | 16 GB |
| Naziv GPU Jezgre | Navi 32 |
| Propusnost Memorije | 624 GB/s |
| Propusnost Memorijskog Busa | 256 bit |
| Tip Memorije | GDDR6 SDRAM |
| Tip Sistema Hlađenja | VGA Cooler |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Broj DisplayPort Priključaka | 3 |
|---|---|
| Broj HDMI Priključaka | 1 |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Spoljašnje Napajanje | 2 x 8 pin |
|---|
| Dubina (mm) | 335 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 130 mm |
| Širina Utorа Kartice | 2.5 slot |
| Visina (mm) | 52 mm |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Xfx |
|---|---|
| EAN Kod | 840191502477 |
| Šifra proizvoda | RX-78TQICKF9 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










